Ana Sayfa Eğitim GENÇ GİRİŞİMCİLERE KURS VERİLECEK

GENÇ GİRİŞİMCİLERE KURS VERİLECEK

TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu, girişimcilerin eğitimine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2015 Çarşamba 07:35
GENÇ GİRİŞİMCİLERE KURS VERİLECEK

Şanlıurfalı girişimcilerin kurumsallaşması ve farkındalıklarının arttırılması yönünde bir misyon yüklenen ve bu misyon çerçevesinde eğitimler düzenleyen TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu, Uluslararası Pazarlama Stratejileri ve Dış Ticaret Eğitimi düzenliyor. Rönesans Kurumsal Planlama Bölüm Başkanı Nail Şencan tarafından gerçekleştirilecek eğitimde; uluslararası pazarlama stratejileri oluşturma, bu stratejileri geliştirme ve uluslararası ticaret kuralları detaylı bir şekilde anlatılacak. Bir gün sürmesi planlanan eğitim, 25 Nisan 2015 Cumartesi günü 09:00 - 17:00 arasında, ŞUTSO Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. 

Eğitimle ilgili bir açıklama yapan TOBB Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Halil Görgün “Hedefimiz ilimizdeki genç girişimcilerin sayısının artırılması ve girişimcilik kültürünün geliştirilmesidir. İnşallah ücretsiz düzenleyeceğimiz bu eğitimle genç girişimcilerimize girişimcilik konusunda katkı sağlayacağız. Düzenleyeceğimiz eğitime tüm girişimcilerimizi bekliyoruz” dedi.

Sertifikalı ve kontenjan dahilinde gerçekleştirilen eğitim için 20 Nisan 2015 Pazartesi mesai saati bitimine kadar ŞUTSO Özel Kalem Nihal Dörtkardeş'e kayıt yaptırılabilecek.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık