Ana Sayfa Siyaset Genç Liderden, Siyasî Parti Liderlerine

Genç Liderden, Siyasî Parti Liderlerine

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun CEVAHİROĞLU 12 Haziran'da yapılan Genel Seçimlerde zaferle çıkan TC Başbakanı'nı Kutlayan mesajını yayınlamıştı. CEVAHİROĞLU 21.06.2011 Tarihi itibariyle 12 Haziran Genel Seçimşlere giden diğer siyasi parti liderlerinide

Giriş Tarihi: 26 Haziran 2011 Pazar 19:59
Genç Liderden, Siyasî Parti Liderlerine
GAPHA - Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun CEVAHİROĞLU CHP Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU'nu yakınen tanır, sever, sayar ve politikalarına değer veririm. Sayın KILIÇDAROĞLU 12 Haziran'da yapılan Genel Seçimleride CHP oylarını yükseltmiştir kendisini kutluyorum. 

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ yakinen tanır, sever, sayar ve politikalarına değer veririm. 12 Haziran'da yapılan Genel Seçimler öncesi kendi şahsına ve partisine yapılan bütün olumsuzluklara rağmen bütün engellemelere rağmen MHP'nin başında kalmayı başarmış ve MHP'yi meclise taşımıştır kendisini kutluyorum. 

BBP Genel Başkanı Sayın Yalçın TOPÇU kendisini yakinen tanır sever, sayar ve politikalarına değer veririm. Sonuna kadar son BAŞBUĞ büyük devlet adamı rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU'nun emanetine sonuna kadar sahip çıkmıştır ve BBP 12 Haziran'da seçimlere sokmuştur. Ve seçim sonrası istifa ederek çok az liderlerde bulunan bir özellik sergilemiştir. Mümtaz şahsiyetini kutluyorum.

DSP Genel Başkanı Sayın Masun TÜRKER kendisini yakinen tanır sever, sayar ve politikalarına değer veririm. DSP'yi 12 Haziran Genel Seçimlerine sokmuş rahmetli Başbakan Bülent ECEVİT'in davasına sahip çıkmıştır kendisini kutluyor ve tebrik ediyorum.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prf. Dr. Mustafa KAMALAK kendisini yakinen tanır sever, sayar ve politikalarına değer veririm. Liderleri rahmetli Başbakanımız Sayın Necmettin ERBAKAN'ı yakından tanır sever ve sayardı. Kendisini rahmetle anıyorum. Sayın Mustafa KAMALAK rahmetli ERBAKAN'ın davasına sahip çıkmıştır kendisini kutluyorum.


 Has Parti Genel Başkanı Prf. Dr. Numan KURTULMUŞ kendisini yakinen tanır sever, sayar ve politikalarına değer veririm. Kendisini Saadet Partisi Genel Başkanlığı döneminden tanırım. Has Parti Genel Başkanlığındada kendisine başarılar diliyorum. Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Partisini 12 Haziran Genel Seçimlerine sokmayı başarmıştır.Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun CEVAHİROĞLU Bağımsız Milletvekili seçilen BDP destekli Milletvekillerini de unutmadı. Feridun CEVAHİROĞLU "Seçilen milletvekillerimizi kutluyorum ve tebrik ediyorum inanıyorum ki önümüzde ki dönemde barış için mücadele edeceklerini demokratik açılıma katkıda bulunacaklarından hiç şüphem yoktur" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star