Ana Sayfa Urfa Haberleri GENÇ MÜSİAD,İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

GENÇ MÜSİAD,İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç Müsiad) Şanlıurfa Şube Başkanı Metin Kürkçüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Acık’ı makamında ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2014 Pazartesi 14:59
GENÇ MÜSİAD,İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Ziyarette  İl Müftüsü İhsan  Açık, Müsiad Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, teşekkür etti. Müsiad’ın çalışmaları hakkında bilgi alan  Müftü Açık,müftülüğün çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Ziyarette konuşan MÜSİAD  Şube Başkanı Metin Kürkçüoğlu,  İl Müftülüğünün  etkinliklerini çok yakinen takip ediyoruz. Özellikle de Şanlıurfa'da İl Müftülüğün bir sivil toplum örgütü kadar aktif olarak çalıştığınızı görüyoruz. Bu noktada da sizlere çok teşekkür ediyorim. Çünkü toplumu bilinçlendirmek çok önemlidir. Bu hususta da üzerinize düşen görevi yaptığınızı biliyoruz. Bizde MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi olarak Müftülüğün ortaya koyacağı projelerde güçleri ölçüsünde maddi ve manevi destek vereceklerini kaydetti.Yoğun iş temposuna rağmen bizleri makamında kabul eden Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Acık’a  teşekkür ediyoruz" diye konuştu . Müsiad  şube başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin görüş ve önerileri doğrultusunda camilerde yapılacak çalışmalar konuşuldu.

Gerçekleştirilen ziyarete, Harran Üniversitesi İlahiyat fakültesi İslam Tarih ve Sanatları A.B.D. Başkanı Prof.Dr. Kasım Şulul, Eyyübiye İlçesine bağlı Kadıoğlu camii imam hatibi Mustafa Sefalı Genç Müsiad Yönetim Kurulu Üyelerİ   Mehmet Bilal Yetkin, İbrahim Halil Yılmaz, Halil Delen, Ahmet Servi da katıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star