Ana Sayfa Urfa Haberleri GENÇLER, HASTALARA KİTAP HEDİYE ETTİ

GENÇLER, HASTALARA KİTAP HEDİYE ETTİ

Şanlıurfa Gençlik Merkezindeki gençler Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki yatan hastalara kitap hediye etti.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2013 Perşembe 04:10
GENÇLER, HASTALARA KİTAP HEDİYE ETTİ

Şanlıurfa Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllülerinden oluşan bir grup genç, yatan hastalara ellerindeki kitapların bir bölümünü okuduktan sonra kitapları, hastalara geçmiş olsun temennilerini sunduktan sonra hediye olarak bıraktı. Kitap hediye edilen hastalar, gençlerin bu davranışından dolayı memnun olduklarını dile getirerek bu projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp yaptığı açıklamada, Kitap okuma projesi kapsamında başlatılan etkinliklerin ilki Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş merkezinde, ikincisi Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde, üçüncüsü ise Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki hastalara kitap okuma etkinliği olarak gerçekleştirildiğini belirten Müdür Alp, “Şanlıurfalı gençlerle hasta ziyareti yaparak, hem hasta ziyareti hem de hastaların boş zamanlarını değerlendirebilmelerini sağlamak amacıyla hastalara Gençlik ve Spor Bakanlığının hazırlamış olduğu kitaplar dağıtıldı. Gençlerin hasta ziyareti konusunda duyarlılaştırılması ve hastalara kitap okuma alışkanlığı kazandırılması açısından güzel bir etkinlik yaptık” dedi.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık