Ana Sayfa Urfa Haberleri GENÇLİK MERKEZİ FAKİRLERİ UNUTMADI

GENÇLİK MERKEZİ FAKİRLERİ UNUTMADI

Yenişehir Gençlik Merkezi Hayrat İnsani Yardim Vakfı ile ortaklaşa yardıma muhtaç aileler için Ramazan paketi hazırladı.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2016 Perşembe 13:19
GENÇLİK MERKEZİ FAKİRLERİ UNUTMADI

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam Yenişehir Gençlik Merkezi  Hayrat İnsani Yardim Vakfı ile ortaklaşa yardıma muhtaç aileler için Ramazan paketi hazırladı. 

Yenişehir  Gençlik Merkezi tarafından Ramazan ayının göstergesi olan yardımlaşma duygusunu geliştirmek ve ihtiyaç sahibi aileleri bir nebze mutlu edebilmek amacıyla gençlik liderleri ve gönüllü gençler tarafından hazırlanan ramazan yardım paketleri gönderilmek üzere hazır hale getirildi. Yenişehir  Gençlik Merkezi bu kampanya ile maddi ve manevi açıdan muhtaç ailelere bağış ve yardımlarda bulunarak üyelerine toplumsal dayanışma ve yardımlaşma bilincini kazandırmayı hedefliyor. 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yenişehir  Gençlik Merkezi  Müdürü Hamit DERMAN, "Bu mübarek günlerde çevremizde ihtiyaç sahibi ailelerin sevincine bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla Hayrat İnsani Yardim Vakfı ile birlikte bu yardım paketlerini ulaştırmaya çalıştık.Bu yardım kampanyasında çok sayıda genç üyemiz toplumsal duyarlılık göstererek dahil oldu. Gençlik Merkezimiz sadece Ramazan da değil her zaman böyle yardımlar yapmaya devam ve üyelerini bu yönde teşvik etmeye devam edecektir. Bu anlamlı kampanyada emeği geçen Hayrat İnsani Yardim Vakfı olmak üzere herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık