Ana Sayfa Eğitim GENÇLİK MERKEZİNDE ARAPÇA KURSU

GENÇLİK MERKEZİNDE ARAPÇA KURSU

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Arapça kursu açıyor.

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2013 Pazartesi 14:40
GENÇLİK MERKEZİNDE ARAPÇA KURSU

Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak adına gençlik faaliyetleri organize eden gençlik merkezi bu doğrultuda Arapça kursu açıyor.


Arapça kursunu aslen Ürdünlü olan Harran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Huzeyfe El Hatip verecek. Kayıtları başlayan Arapça kursuna gençlerin ilgisi yoğun.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, “Arapça kursunun başta ilahiyat öğrencileri ve imam hatip lise öğrencilerine faydalı olacağını düşünüyorum. İl Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezimiz olarak imkânlarımız dahilinde gençlerimizin hizmetindeyiz. Çalışmalarımızda bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen valimiz Sayın Celalettin Güvenç’e teşekkür ediyorum” dedi.
Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp ise “Her zaman belirttiğim gibi gençlik merkezimizde gençlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda gençlerimizin de yoğun talebi üzerine Arapça kursunu açıyoruz. Kurs kayıtlarımız için tüm gençlerimizi gençlik merkezine bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık