Ana Sayfa Urfa Haberleri GENÇLİK MERKEZİNDEN BALIKLIGÖLDE TANITIM

GENÇLİK MERKEZİNDEN BALIKLIGÖLDE TANITIM

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi tarafından Balıklıgöl’de tanıtım standı kuruldu. Kurulan stantta, Bakanlık faaliyetleri ve Gençlik Merkezi’nin yapmış olduğu çalışmalar yer aldı.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2013 Salı 10:49
GENÇLİK MERKEZİNDEN BALIKLIGÖLDE TANITIM

Balıklıgöl’de açılan standa Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve çok sayıda vatandaş katıldı. İlginin yoğun olduğu stantta Şanlıurfa Valisi Celelattin Güvenç tarafından vatandaşlara kitap, dergi ve broşür dağıtıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, “Yenişehir Gençlik Merkezi’miz gençleri böylesine eğlenceli bir şekilde bilgilendirmek üzere bir çalışma planlamış. Hem onları eğlendirmek hem de faaliyetlerimizi anlatmak üzere güzel düşünülmüş bir eylem. Sayın Valimizin de aramızda bulunması ve toplanan kalabalığa kitap dağıtması ayrıca güzel oldu. Sayın Valimize bundan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli, “Yenişehir Gençlik Merkezi olarak Gençlerimizi yaptığımız çalışmalar ve etkinlikler konusunda bilgilendirmek maksadıyla böyle bir çalışma yaptık. Çokta güzel karşılandı. Bu tür tanıtım ve çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık