Ana Sayfa Urfa Haberleri GENÇLİK MERKEZİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

GENÇLİK MERKEZİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bahçelievler Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil Alp ve eğitim uzmanı Hayri Açıkgöz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu'nu makamında ziyaret ederek, Likoğlu ve çalışma arkadaşlarına teşekkür plaketi verdi.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2014 Salı 13:48
GENÇLİK MERKEZİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'nün, vatandaşların huzur ve güven ortamında yaşamalarını sağlamak, suç-suçluyla etkin mücadele etmek, çocuk ve gençleri suçlardan, kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla il merkezi ve ilçelerde faaliyetlerine ve sosyal projelere devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda "Güvenli Gençlik Güvenli Gelecek" projesi kapsamında TEM Şube Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği görevlileri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bahçelievler Gençlik Merkezi'ndeki değişik branşlarda kurs öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik çeşitli konularda seminerler düzenlendiği kaydedildi.

Bu yürütülen çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Gençlik Merkezi Müdürüİbrahim Halil Alp ve eğitim uzmanı Hayri Açıkgöz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu'nu makamında ziyaret ederek; gençlerin suç ve suçlulardan korunmasına, topluma sağlıklı birer birey olarak kazandırılmasında yürütülen çalışmalara katkı sağlayarak, destek veren başta İl Emniyet Müdürü Likoğlu ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini ileterek, ziyaretin anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyarette konuşan Emniyet müdürü Likoğlu, "Gençler geleceğimiz teminatıdır, İl Emniyet Müdürlüğü olarak onları destekleyici, bilgilendirici ve suçtan uzak tutucu tüm çalışmalarda yer aldıklarını, sosyal projeler ve faaliyetlerle her zaman onların yanlarında olacağız" dedi.

İl Emniyet Müdürlüğü makamından ayrılan Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim HalilAlp ve eğitim uzmanı Hayri Açıkgöz, TEM Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek, özverili çalışmalarla gençleri bilgilendiren görevlilerle bir araya gelerek, Şube Müdürü ve ekibine teşekkür plaketi takdim etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star