Ana Sayfa Spor Gençlik Spor'a Rutin Teftiş

Gençlik Spor'a Rutin Teftiş

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Altuğ hakkındaki çeşitli şikâyetler üzerine Şanlıurfa’ya Müfettiş gönderildiği haberini yalanlandı. Altuğ: Yapılanlar rutin denetimler.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2011 Perşembe 23:11
Gençlik Spor'a Rutin Teftiş
Şanlıurfa’da sabah saatlerinden itibaren bazı haber sitelerinde yer alan “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Şok Soruşturma” gibi başlıklarla yayımlanan haberler yalanlandı.

Gençlik ve Spor il Müdürü Hakan Altuğ, yaptığı açıklamada, yapılan denetimlerin rutin olduğunu belirterek, devletin yapacağı kontrollerin kendilerini memnun edeceğini belirtti.

Yeni Hizmete açılan Olimpik Yüzme Havuzunda muhabirimize açıklamalarda bulunan Altuğ konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bazı internet sitelerinde teftiş yapılıyor. Yapılan bu teftişlerin, eksikler, aksaklıklar ve hatta usulsüzlükler kaynaklı olduğu belirtilmiş… Gördüğünüz gibi bu teftişler rutin teftişlerdir…Açıkçası basını yakından çok fazla takip edemiyoruz ama söylenenlerin gerçekle bağdaşmadığını belirtmek isteriz. Yapılan normal rutin bir kontroldür. Her zaman yapılır. Zaten bu denetimlerin yapılması da bizi sevindirir…”şeklinde konuştu.(urfatimes.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık