Ana Sayfa Urfa Haberleri Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlundan O.P.D. Brifing

Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlundan O.P.D. Brifing

Ortak Payda Derneği Başkanı Erkan Çiftbudak ve yönetim kurulu tarafından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’ndan kurumun çalışmaları hakkında brifing verilmesi ricasında bulundular.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2013 Salı 20:29
Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlundan O.P.D. Brifing

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  Uğur Büyükhatipoğlu iş yoğunluğunun çok olmasına rağmen O.P.D. üyelerini kırmayarak gece geç saatlerde ekibi ile beraber kurumun çalışmalarını anlatan bir brifing sundu.

O.P.D. Başkanı Erkan Çiftbudak’ın dernek çalışmaları hakkında ki açış konuşmasının ardından, Genel sekreter Uğur Büyükhatipoğluna kendilerini kırmayıp geldiği için üye arkadaşları adına teşekkür etti.

Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu, kendisini tanıttıktan sonra kurumun yapısı ve işleyişi hakkında şunları söyledi; Sayın Valimiz Celalettin Güvenç Başkanlığında çalışmalarımızı yürütüyoruz, mücavir alan dışında kalan tüm yol – su ve elektrik ile ilgili vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz, bunun yanı sıra okul, sağlık, turizm ve tarihi alanlarla ilgili alanlarda kurum olarak çalışmalar yapmaktayız.

Konuşmaların ardından sunuma geçildi, yaklaşık iki saat süren uzun sunudan sonra dernek üyelerinin sorularını cevaplandıran genel sekreter Uğur Büyükhatipoğlu, O.P.D. Başkanına ve üyelerine kendilerini davetten duyduğu memnuniyeti belirterek derneğin çalışmaları ilgili Şanlıurfa ve vatandaşların faydasına olabilecek her türlü projeye destek vereceklerini belirtti.

 

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık