Ana Sayfa Dünya GENELEV OKULU AÇILDI

GENELEV OKULU AÇILDI

Geçtiğimiz mayıs ayında Valencia'da açılan ve hayat kadını olmak isteyenlere eğitim vermeyi amaçlayan okul tepki çekti.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2012 Pazar 01:16
GENELEV OKULU AÇILDI

İspanya, fahişelik okulunu tartışıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında Valencia kentinde açılan okul, 100 Euro karşılığında öğrencilerine 'fahişeliğin temellerini' öğretmeyi amaçlarken; öte yandan 2050 yılına ilişkin ilginç bir iddia ortaya atıldı. Araştırmacılara göre genelev endüstirisi değişiyor; seks işçilerinin yerini robotlar alıyor.

OKULA KARŞI ÜLKE GENELİNDE KAMPANYA BAŞLATILDI

Ancak okulun açılmasıyla birlikte tartışmalar da başladı. Okula karşı çıkanlar, okulun fahişeliğini iddia ediyor. Okul yöneticileri dün yaptıkları bir açıklama ile bu iddiaları reddettiler ve kanunlara aykırı hiç bir şey yapmadıklarını söylediler.

açıklama ise okula karşı başlatılan kampanyayı engelleyemedi. Birleşik Sol Parti milletvekili Esther López Barceló "bu okul, krizden etkilenen kadınlardan faydalanıyor. Bu tolere edilemez bir durum diye seslendi.

HEM TEORİK HEM PRATİK EĞİTİM

Günde iki buçuk saat süren teorik ve pratik eğitim veren 'Fahişelik Okulu', bir haftalık kurs boyunca katılımcılarına Kama Sutra yöntemleri ve seks oyuncağı ile karşı cinsi mutlu edecek bilgiler de veriyor.

2050'DE GENELEVLERDE ROBOTLAR ÇALIŞACAK

Yeni Zelanda'da Victoria Ekonomi ve İşletme Okulu'nda görevli iki araştırmacı 2050 yılında genelev endüstrisinde inanılmaz gelişmeler yaşanacağını iddia etti.

Ian Yeoman ve Michelle Mars'ın araştırmasına göre 2050 yılında genelevlerde insan yerine robotlar çalışacak. Böylece erkekler hem hastalık kapma korkusu olmadan hem de eşlerini aldattıkları için suçluluk duymadan ve çok daha ucuza çapkınlık yapabilecek. İkili, robot fahişelerin insan kaçakçılığını da azaltacağını öne sürdü.

BM'nin yaptığı araştırmaya göre dünyada yaklaşık 30 milyon cinsel ilişki kölesi var. Her yıl 500 bin kadın cinsel ilişki köleliği için kaçırılıyor. Dünyada cinsel ilişki köleliği ticaretinden doğan rant ise 100 milyar dolar.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star