Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Ekonomi GİRİŞİMCİLİK KURSU MEYVE VERMEYE BAŞLADI

GİRİŞİMCİLİK KURSU MEYVE VERMEYE BAŞLADI

TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulunun 30 kadına verdiği Girişimcilik Eğitimi, meyvesini vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 29 Temmuz 2012 Pazar 17:14
GİRİŞİMCİLİK KURSU MEYVE VERMEYE BAŞLADI
Bir süre önce Başarılı İş Kadını TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Başkanı Vildan Polat’ın öncülüğünde kadınlara verilen Eğitim’in ardından Eğitim gören kadınlardan Özcan Maden, iş yeri açtı. Şanlıurfa 24 metre civarında ‘Kevani Loplop İçli Köfte Üretim Merkezi’ni açan Özcan Maden, içli köfte üretip evlere servis ettiriyor.

Tamamen hijyenik ortamda Şanlıurfa mutfağının yöresel yemekleri ‘ağzı açık, ağzı yumuk ve içli köfte’ leri el yapımı olarak kadın personellerine ürettiren Kevani Loplop İçli Köfte Üretim Merkezi işletmecisi Özcan Maden yaptığı açıklama da ‘Ürünlerimiz Tarım ve Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Bütün ürünler  -45 derece şoklanıp -18  derece de muhafaza ediliyor. Kadın personellerimiz ürünleri tamamen hijyen ortamlarda üretiyor.

Ürettiğimiz ürünler İçli Köfte, ağzı yumuk ve ağzı açık ile sınırlı değil. Her türlü yöresel yemek siparişi de almaktayız. Vatandaşlarımız
0505 272 03 92, 314 61 62 numaralı telefondan Kevani’ye ulaşabilirler.’ dedi. Özcan Maden, ürünlerini marketlerde satmayı ve ilerleyen zamanlarda dışarı illere de ihraç etmeyi planladığını sözlerine ekledi. Maden, ayrıca İş yerini açmalarına destek ve vesile olan TOBB Kadın Girişimciler Şanlıurfa Başkanı Vildan Polat’a teşekkür etti.    


Kaynak: medyaurfa.net
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Birecik Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri yemekte buluştu

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri yemekte buluştu

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık