Ana Sayfa Urfa Haberleri Göbeklitepe Yolu İçin Valiye ve Özel İdareye Teşekkür

Göbeklitepe Yolu İçin Valiye ve Özel İdareye Teşekkür

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kahraman ve beraberindeki heyet Göbeklitepe yolu çalışmaları için Vali Celalettin Güvenç'e ve Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu'na teşekkür etti..

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2013 Salı 09:58
Göbeklitepe Yolu İçin Valiye ve Özel İdareye Teşekkür

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kahraman, Daire Başkanı Yakup Harmanda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Selami Yıldız, Gaziantep Röleve ve Anıtlar Müdürü Mustafa Ayar, Müze Müdürü Müslüm Ercan, İl özel İdaresi tarafından yapılan Göbeklitepe yol genişletme çalışmasını yerinde inceledi.

Yol İşleri Müdürü Yaşar Fırat yapılan çalışmalar hakkında heyeti bilgilendirdi. Heyet yaptığı değerlendirmede, "Yapılan yol çalışması ileriye dönük düşünülerek, karayolları standartlarında yapılmıştır. Özellikle büyük araçların ve tur otobüslerinin geçişlerinde yolun darlığından dolayı sıkıntılar yaşanıyordu. Bu yol çalışması tamamlandığında Göbeklitepe'ye ulaşımda yaşanan sıkıntılar bitecek, ulaşım daha da kolaylaşacaktır. Turizm sezonunda duyarlılık göstererek yol çalışmasını başlatan, başta Sayın Valimiz Celalettin Güvenç beyefendiye, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Sayın Uğur Büyükhatipoğlu'na ve çalışma ekibine il genel meclisi üyelerimize teşekkür ederiz" dediler.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star