Ana Sayfa Urfa Haberleri Gök : Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

Gök : Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, Şanlıurfa'daki kadın girişimcilerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2011 Çarşamba 10:12
Gök : Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi
AK Parti Şanlurfa Milletvekili Abdülkerim Gök, Şanlıurfa'daki kadın girişimcilerle bir araya geldi.
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasından (ŞUTSO) yapılan açıklamaya göre, Milletvekili Gök, ŞUTSO toplantı salonunda gerçekleştirilen Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu toplantısına katıldı. Gök, burada bir süre sohbet ettiği kadın girişimcilerden faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.
Burada bir konuşma yapan Gök, kurul üyesi kadınların da çevredeki kadınları girişimcilik konusunda bilinçlendirmeleri gerektiğine değinerek, şunları kaydetti:
''Sizler çevrenizdeki kadınları da girişimcilik konusunda bilgilendirmeli ve bilinçlendirmelisiniz. Çünkü sizlerin kadın girişimcilerin öncülüğünü yapmanız gerekiyor. Yaptığınız çalışmaları önemseyerek daha iyi nerelere taşıyabiliriz demelisiniz. Şanlıurfa'da hemen hemen her alanda bir yenilenme çalışması var. Bu çalışmalara katılanlar başarılı olacak, dışında kalanlar ise durup sadece seyredecektir. İlimizde müthiş bir enerji yüklemesi var, bu enerji mutlaka bir yerde eyleme dönüşecektir, tabiri caizse patlayacaktır. Bunun için adımlarımızı doğru atmalıyız. Ağır aksak yürüyerek bir yerlere varamayız, artık koşmamız lazım. Güç birliği yaparak, toplantılarda aldığımız karaları somutlaştırarak çalışmalarımızı sürdürmeliyiz.''
Toplantıya ŞUTSO Başkanvekili Osman Baysal, Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Kemal Büyükkırcalı ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat ile beraberindeki girişimci kadınlar katıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık