Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Gökçe: İbrahim Tatlıses Bana Tecavüz Etti (video)

Gökçe: İbrahim Tatlıses Bana Tecavüz Etti (video)

Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia ederek "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2013 Pazartesi 09:39
Gökçe: İbrahim Tatlıses Bana Tecavüz Etti (video)

Aramızda Kalsın' programına konuk olan Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia ederek "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

Tv 8'de yayımlanan Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu "Aramızda Kalsın" programına konuk olan Sibel Gökçe, 20 yaşında İbrahim Tatlıses 'in tecavüzüne uğradığını iddia etti.  Gökçe ‘Olay yüzünden cinsel problemler yaşadım, psikolojik tedavi gördüm. Tecavüz travmasını yıllarca atlatamadım. Olayı söyleyince bütün kapılar yüzüme kapandı. İbrahim Tatlıses’ten hiç tehdit almadım. Televizyonda haber olduktan sonra bana 'Sana otel tutalım, polis koruması verelim' dediler. Olaydan sonra çaresizdim, Ülkü Ocakları’na sığındım. İbrahim Tatlıses’i affettim. Başına gelenlere üzüldüm' dedi. Yaşadığını iddia ettiği korkunç olaydan sonra kendi kendisini tedavi ettiğini dile getiren Sibel Gökçe "Ben herkesi affettim ama bilinçaltım hatırlıyor" dedi.

Radikal

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık