Ana Sayfa Urfa Haberleri Gökmen Tarıma Dayalı Sanayi Geliştirilmeli

Gökmen Tarıma Dayalı Sanayi Geliştirilmeli

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan GÖKMEN ve yönetim kurulu üyeleri; Osman MUTLU, Halil HAKTANKAÇMAZ, Mehmet BÜYÜKFIRAT ile Viranşehir ilçe belediye başkanı ve kaymakamını makamlarında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2015 Perşembe 05:09
Gökmen Tarıma Dayalı Sanayi Geliştirilmeli

Viranşehir Belediye Eş Başkanı Emrullah CİN ve Filiz AYDIN ile görüşen Gökhan GÖKMEN, organize sanayi bölgesi ile ilgili detaylı bilgi aldı. Tarıma dayalı sanayinin gelişmesi için yatırımın ilçelerde yoğunlaşması gerektiğini belirten GÖKMEN,  yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe de fizibilite çalışmaları yapılacağını sözlerine ekledi. 

CİN, yapılacak her yatırımın bölge insanına katkı sağlayacağını ve belediye olarak tüm birimlerin bu çalışmalara destek vereceğini söyledi.  Organize sanayi bölgesine sahip tek ilçe olan Viranşehir’de domates, biber, firik, süt ve süt ürünleri tesisleri kurularak ürünlerin yüksek kalitede üretilebileceğini sözlerine ekleyen CİN,  vatandaşın bu noktada işsizlik sorunun çözüleceğini de belirtti. MİSİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren CİN, işbirliklerine her zaman açık olduklarını ekledi.

 

Ardından Viranşehir Kaymakamı Dr. Huzeyfe ÇİTER ile görüşen GÖKMEN ve yönetim kurulu ilçede yapılacak projelere MİSİAD olarak destek verdiklerini söyledi. ÇİTER’de görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek iş adamlarının bu bölgelerde daha aktif rol almaları gerektiğini belirtti

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık