Ana Sayfa Urfa Haberleri GÖZÜ YAŞI AĞABEY, BAŞKAN GÜVENǒTEN YARDIM İSTEDİ

GÖZÜ YAŞI AĞABEY, BAŞKAN GÜVENǒTEN YARDIM İSTEDİ

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde belediye tarafından yapılan çocuk parkında bir çocuğu kurtarmak isterken elektrik akımına kapılan 34 yaşındaki Zehra Karagöz’ün abisi Büyükşehir Belediye başkanından kız kardeşinin sağlığına dönmesi için yardım istedi.

Giriş Tarihi: 21 Kasım 2014 Cuma 15:09
GÖZÜ YAŞI AĞABEY, BAŞKAN GÜVENǒTEN YARDIM İSTEDİ

 İddiaya göre, yaklaşık 6 ay önce Karaköprü belediyesi tarafından yapılan çocuk parkında bir çocuğu kurtarmak isterken akıma kapılan 34 yaşındaki Zehra Karagöz 6 aydır yaşam mücadelesi veriyor.

 Yaşanan olay sonrası hiçbir yetkilinin gelmediğinden yakınan ağabey Hidayet Durmuş Sanayi esnafının sorunlarını dinlemek için bölgede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’ten yardım istedi.

 Başkan Güvenç burada gözü yaşlı Hidayet Durmuş’un feryadını dinleyen Güvenç hastanın gerekli sağlık desteği konusunda yardım edeceğini ve Hastanede bulunan Kız kardeşini ziyaret edeceğini belirtti.

 Burada yaşanan olayı anlatan ağabey Hidayet Durmuş şunları söyledi. “ Yaklaşık 6 ay önce Kara köprüde bir çocuğu park’ta elektrik çarptı. Ablam o çocuğa merhamet edip kurtarmaya çalıştı burada kendisini de elektrik çarptı. Burada Belediye Başkanı Nihat Çiftçi olsun diğer belediye başkanları olsun gelip bir geçmiş olsun demediler. Bizim kimseden maddi talebimiz yok ve olmayacak. Sadece bizim talebimiz hastamızın iyi olmasıdır dedi.

VİDEO YÜKLENİYOR...

YORUMLAR
  • yorum2014-11-21 16:25:48tammah

    gözü yaşı... türkçenin içine etmisiniz nasıl bir habercilik anlayışı gözü yaşı ne ?
    Editör Notu: Kusura Bakmayın haberler hızlı hazırlandığından harf eksiklikleri bazen olabiliyor.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star