Ana Sayfa Dünya Grup seks vaadiyle 28 mahkumu hapisaneden kaçırdılar

Grup seks vaadiyle 28 mahkumu hapisaneden kaçırdılar

Gardiyanlara “grup seks” yapmak istediklerini söyleyerek içeri giren üç kadın 28 mahkûm ile birlikte kayıplara karıştı.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2015 Pazartesi 12:04
Grup seks vaadiyle 28 mahkumu hapisaneden kaçırdılar

Brezilya’nın Cuiaba bölgesindeki Nova Mutum Hapishanesi’ne seksi polis kostümleri ve iç çamaşırları ile giden üç kadın, gardiyanlara “grup seks” yapmak istediklerini söyleyerek içeri girdi. Gardiyanları içine ilaç katılmış viski ikram ederek uyutan kadınlar aralarında içlerinden birinin erkek arkadaşının da bulunduğu 28 mahkûm ile birlikte kayıplara karıştı.

Hapishane yetkilileri ertesi sabah yarı çıplak ve kelepçeli olarak bulunan gardiyanların “hapisten kaçmaya yardım ve yataklık” suçlaması ile yargılanacaklarını açıkladı.

Polis yetkilileri, gardiyanların baygın oluşundan yararlanan mahkûmların hapishanedeki silah ve mermileri de aldığını ve binanın ana kapısını kullanarak rahatça dışarı çıktığını belirtti.

Gardiyanların olayın ertesi günü bile uzun süre kendilerine gelmeyi başaramadığı, hatta kendisine verilen ilacın etkisinden kurtulamayan bir gardiyanın tüm gün boyunca uyuduğu ve sorgulanamadığı açıklandı.

Kaçış planını cinayete teşebbüs ve ateşli silah bulundurma suçlarından hapis yatan Bruno Amorim isimli bir mahkûmun planladığı ve gardiyanları baştan çıkartan kadınlardan birinin de Amorim’in kız arkadaşı olduğu açıklandı.

 

 

kaynak: sonhaber.tv

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık