Ana Sayfa Urfa Haberleri GÜLLÜOĞLU "İMAR PLANI DÜZENLEMELERİ İLE İLGİMİZ YOK"

GÜLLÜOĞLU "İMAR PLANI DÜZENLEMELERİ İLE İLGİMİZ YOK"

Güllüoğlu: "gruplar kimi yerlerdeki düzenlemenin sanki Şanlıurfa Belediyesi tarafından yapıldığını ileri sürmektedir"

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2012 Pazartesi 17:04
GÜLLÜOĞLU
Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Şanlıurfa'da yürüttüğü Çevre Planı konusuyla ilgilerinin olmadığını bildirdi.
 

    
Güllüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bu konudaki rahatsızlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ilettiklerini belirterek, son zamanlarda Maşuk ve Kızlar bölgesiyle yürütülen spekülasyonların belediyeyi yıpratmaya yönelik olduğunu iddia etti. 

    
Şanlıurfa'nın mücavir alanında her hangi bir değişikliğin olmadığını aktaran Güllüoğlu, kentin geleceğinin planlanması konusunda mücavir alanlardaki her türlü değişiklikte söz sahibi olduklarını ve konunun takipçisi olacaklarını kaydetti. 

    
Mücavir alanlarıyla ilgili her hangi bir değişikliğin kesinlikle olmadığını vurgulayan Güllüoğlu, açıklamasında şunları kaydetti: 

    
''Bazı gruplar kimi yerlerdeki düzenlemenin sanki Şanlıurfa Belediyesi tarafından yapıldığını ileri sürmektedir. Kurumumuzu yıpratmaya yönelik bir çaba içerisindeler. Ancak bunların gerçek olmadığını belirtmek isterim.'' 

    
Maşuk bölgesindeki planın askı sürecinin tamamlandığınını belirten Güllüoğlu, O bölge ile ilgili çalışmaların ise sonuçlandığını dile getirdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star