Ana Sayfa Urfa Haberleri Gülpınar ilgi görüyor

Gülpınar ilgi görüyor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kasım Gülpınar, her gittiği yerde vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2011 Perşembe 11:16
Gülpınar ilgi görüyor
     Amacının Allah rızası için hizmet etmek olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kasım Gülpınar, “Ben demeyi hiç sevmem ama, ben uzun yıllardır siyasetin içindeyim. Babam TBMM Başkan Vekillerinden Şanlıurfa Milletvekili Eyyüp Cenap Gülpınar ile her zaman gurur duyuyorum, ancak benim siyasetle ilgimin babamla bir bağlantısı yoktur. Tek düşüncem milletimize, insanımıza ve çok değerli hemşehrilerime ve memleketime Allah rızası için hizmet etmektir. Her gittiğimiz yerde hemşehrilerimizin bana aşırı ilgi göstermeleri ve sevgi gösterisinde bulunmaları da onların teveccühü. İnşaallah her zaman bizi sevenlerin sevgilerine layık olacağız” dedi.

     Her gittiği yerde neden AK Partiye oy verilmesi gerektiğini anlatan ve destek isteyen Gülpınar, “Vatandaşlarımızın sorunları çok. Memleketimizin de sorunları bir o kadar çok. Biz her gittiğimiz yerde geçmişle günümüzü kıyaslayarak AK Parti hükümetinin neler yaptığını anlatıyoruz. 12 Haziran seçimlerinden sonra da daha yapılacak çok iş var. Başbakanımız hep anlatıyor. Yeni Anayasa hazırlanacak. Şanlıurfa’mız ve Doğu Güneydoğu illerimiz başta olmak üzere Türkiye genelinde yeni yatırımlar başlatılırken sorunların da acilen çözülmesine çalışılacak. Zaten Devlet bakanımız Faruk Çelik ile geldiğimiz günden beri sorunları yerinde görüp, ilk ağızdan dinledik ve belirledik. Seçim taahhütnamesi adı altında kitapçık hazırlanıyor. Bu kitapçıkta özellikle ilimizin genel sorunları ve yapılacak önemli yatırımların gerçekleştirilmesi kısa, orta ve uzun vadede olmak üzere tarihler belirtilmiş. Kitapçık basıldıktan sonra vatandaşlarımıza dağıtılacak ki herkes Şanlıurfa’da nelerin yapılacağını görsün. Zaten acil çözüm gerektirenler Bakanımız talimatıyla çözülmeye başlandı” diye konuştu.

     Kasım Gülpınar, Şanlıurfalıların mutlaka 12 Haziran günü sandık başına giderek AK Partiye oylarını vermelerini istediklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star