Ana Sayfa Spor GÜNEŞ: BİR MÜDDET ARA VERİYORUM

GÜNEŞ: BİR MÜDDET ARA VERİYORUM

Urfaspor eski Yöneticisi Maruf Güneş, “Her zaman maddi ve manevi doğduğum bu kadim şehrin emrinde olacağım.Verdiğim tüm emeklerimi helal ederek, bu kutsal göreve bir müddet ara veriyorum”

Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2015 Cuma 13:31
GÜNEŞ: BİR MÜDDET ARA VERİYORUM

Urfaspor kongresinde, mevcut Başkan Fethi Şimşek tek liste halinde yeniden başkanlığa seçildi. Şimşek’in yeni yönetim listesinde ise dikkat çeken isimler yer aldı. Yaklaşık üç dönemdir Şanlıurfaspor Yönetiminde yer alan Futbol Şube Sorumlusu Maruf Güneş ise, yeni yönetimde yer almadı. Sosyal Medya hesabı aracılığı ile açıklama yapan Maruf Güneş, yeni dönemde yönetimde yer almayacağını açıkladı.

Bir müddet ara veriyorum

Maaruf Güneş açıklamasında, Bu kutsal aşk uğruna, hayatımda büyük fedakarlıklar verdiğini ifade eden Güneş, görevi uğruna işinden,sevdiği dostlarımdan zaman zaman ayrı kaldığını aktardı.Görevi başarmak için her şeyimi verdiğini dile getiren Maruf Güneş,”Hala memleketime ve takımına verebilecek çok şeyim var. Ancak gelinen süreçte bir süre bu göreve ara vermenin hem benim, hem de kulübüm adına daha doğru olacağına karar verdim.Başkanımız Fethi Şimşek ve yönetici arkadaşlarıma her şey için teşekkür eder yeni görevlerinde muvaffak olmalarını diliyorum.Bizler Şanlıurfalı olarak tek vücut, tek yürek olduğumuzda tarih boyunca hem başarılı olup ve bir çok büyük zaferler kazandık. Bu süreçte de birlik ve beraberliğimizi devam ettirmeliyiz.Şunu da belirtmek isterim ki;Bu aşk, bu can ve bedenden çıkmadıkça bitmeyecek.Her zaman maddi ve manevi doğduğum bu kadim şehrin emrinde olacağım.Verdiğim tüm emeklerimi helal ederek bu kutsal göreve bir müddet ara veriyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık