Ana Sayfa Spor GÜNEŞ "HAYRİ ÜLGEN'İ BİZ SİLMEDİK"

GÜNEŞ "HAYRİ ÜLGEN'İ BİZ SİLMEDİK"

Şanlıurfa spor’da kongre sonrası Teknik Direktör arayışı sürerken Şanlıurfaspor yönetici Maruf Güneş yaptığı açıklamalarla kamuoyundaki dedikodulara açıklık getirdi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2014 Salı 10:17
GÜNEŞ

Şanlıurfa spor’da kongre sonrası Teknik Direktör arayışı sürüyor. Kamuoyunda Osman Özköylü, Uğur Tütüneker, Yusuf Şimşek gibi isimler ön plana çıkarken Şanlıurfa spor Futbol Şube Sorumlusu Maaruf Güneş kirli bilgileri ortadan kaldırmak adına bir açıklama yaptı.

 

Güneş “ Kongremiz bitti.Şu anda tüm çalışmalarımızı Teknik Direktörlük konusunda yoğunlaştırdık.Sayın Başkanımız Fethi Şimşek ve bizler yönetim kurulu üyeleri olarak Şanlıurfa spor’u başarıdan başarıya koşturacak deneyimli bir teknik direktör getirmek için çalışmalarımızı arayışlarımızı sürdürüyoruz.Kamuoyunda doğru olmayan bilgiler dolaşıyor bunları da biliyoruz.

 

Ancak şunu net olarak ifade ediyorum Cuma gününe kadar Şanlıurfa sporun Teknik direktörü kim olacak sorusu netlik kazanacak.Bu bir saat içersinde de olabilir bir haftada sürebilir. Taraftarlarımızdan sadece sabır istiyoruz. Bu hafta en geç Cuma gününe kadar bu konuya netlik kazandıracağız. Kulübümüzden yapacağımız resmi açıklama ve Sosyal Medyadan yapacağımız açıklamalarla Şanlıuraspor’un teknik direktörünü açıklayacağız" dedi.

Güneş Spor Yazarı Hayri Ülgen’in üyelikle ilgili sorusuna da "Hayri Ülgen hocamız bizden önceki dönemlerde üye yapılmadığı için kamuoyunda sanki bizim yönetimimiz sildi gibi haberler çıktı. Bunlar doğru değil Hayri Ülgen hocamız ve kim isterse evraklarını bize ulaştırmaları halinde ye yaparız " dedi.

 

 

kaynak: Mehmet Yetim
SANLIURFA.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık