Ana Sayfa Urfa Haberleri Güneş’ten mitinge davet

Güneş’ten mitinge davet

Milletvekili aday adayı İsmail Güneş, Devteşti Mahallesinde Devlet Bakanı Faruk Çelik’in de katılımıyla gerçekleştirilecek olan Seçim Bürosunun açılışına Şanlıurfalıların davetli olduğunu ve açılışa herkesin gelmesini arzuladıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2011 Salı 08:38
Güneş’ten mitinge davet
     Çarşamba günü akşamı Devteşti Mahallesindeki Seçim Bürolarında bir miting düzenleyeceklerini belirten İsmail Güneş, “Mitingimize bütün hemşehrilerimiz davetlidir. Akşam düzenlenecek olan mitingimize Devlet Bakanımız Faruk çelik te katılacaktır. Şanlıurfalı hemşehrilerimin bizzat gelerek AK Parti icraatlarını ve bu dönemde Şanlıurfa’mızı yapılacak olan hizmetleri kendi kulakları ile Bakanımızın ağzından duysunlar istiyoruz. Bu dönem Şanlıurfa’mızın bütün sorunları sırasıyla hallolacak inşaallah. Partimize de Bakanımıza da güvenimiz sonsuzdur. Zaten Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan da Peygamberler şehri Şanlıurfa’mızı çok seviyor ve bir an evvel sorunlarının giderilmesini istiyor. Onun için 30 yıllık çalışma ve yol arkadaşı olan icraatçı ve tezcanlı Bakanımızı Şanlıurfa’dan aday gösterdi. Bakanımız da geldiği günden beri hiç durmadan köylere bile gidip vatandaşlarımızın sorunlarını dinledi. Köylerimizin, beldelerimizin, ilçelerimizin ve ilimizin genel sorunlarını da yerinde tesbit ettiler ve yapılmasını da planladılar. İnşaallah 12 Haziran sonrası hemen çalışmalar başlayacak. Zaten acil çözüm gerektirenleri anında talimat verip yaptırıyor” dedi.

     Güneş, Şanlıurfa’nın menfaatlerini düşünerek te olsa herkesin AK Partiye destek olması gerektiğini, vatandaşlarımızı mitinge beklediklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık