Ana Sayfa Magazin Gürses'in Naaşını Çıkarıp Adana'ya Kaçırmayı Planlıyorlar

Gürses'in Naaşını Çıkarıp Adana'ya Kaçırmayı Planlıyorlar

Müslüm Gürses fanatikleri, sanatçının naaşını çıkarıp Adana'ya kaçırmayı planlıyor.

Giriş Tarihi: 10 Mart 2013 Pazar 14:35
Gürses'in Naaşını Çıkarıp Adana'ya Kaçırmayı Planlıyorlar

Geçtiğimiz pazar günü vefat eden Müslüm Gürses'le ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Bazı fanatik hayranlarının, sanatçının cenazesini kaçırıp doğduğu Şanlıurfa'ya ya da büyüdüğü Adana'ya götürecekleri ve oraya defnedecekleri öne sürüldü.

Hürriyet'ten Cenker Tezel'in haberine göre; Gürses'in menajeri Nevzat Takmaz, Şişli Belediyesi'nin durumdan haberdar olduğunu ve mezar başına nöbetçi diktiğini söyledi.

Takmaz'ın verdiği bilgiye göre görevlendirilen kişiler, Gürses'in mezarında dönüşümlü olarak bekliyor.

MUHTEREM NUR ÇOK PİŞMAN

Ölümüyle milyonları yasa boğan arabesk müziğinin 'babası' olarak tabir edilen Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur en büyük pişmanlığını anlattı. Muhterem Nur, pişmanlığını dile getirdi: Onu dinlemedim, ameliyat olmak istememişti. Yollamasaydım evinde bizimle olurdu... Şimdi yalnız gitti!

Star'ın haberine göre hafta başında ebediyete uğurladığımız Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, sanatçının hayranlarının cenaze namazında yaptığı taşkınlıklar nedeniyle mezar ziyaretini bir sonraki güne bıraktı. Ziyareti sırasında yürümekte zorlanan ve mezara geldiğinde oturması için bir tabure getirilen Muhterem Nur, elinde bir demet çiçeği çok sevdiği eşinin mezarı başına bıraktı.

4 AY SERUMLA UYUTULDU

Bir din görevlisinin Yasin okuyup dua ettiği ziyarette Muhterem Nur, kendince özeleştiri yaptı. Müslüm Gürses'i hastaneye götürmekle hata ettiğini söyleyen Nur "Ameliyat olmak istememişti. Bana 'Öyle de öleceğim böyle de öleceğim' demişti. Ne demek istediğini o an anlayamamışım." dedi. Nur sözlerini şöyle sürdürdü: Herkese, sağlık diliyorum, yalan bu dünya. Onu dinlemeliydim, dinlemedim. Oysa ameliyat olmak istemedi. Onu dinleseydim kendi evinde ölürdü, acı çekmezdi.

4 ay serum iğnesi ile uyudu. Böyle her tarafı delinmezdi. Bütün vücudunda delikler vardı. Keşke ben çekseydim o acıyı. Ayaklarım kırılsaydı da onu hastaneye götürmeseydim. Eğer götürmeseydim son günlerini hiç olmazsa evinde geçirirdi. Böyle olmadı şimdi, yalnız gitti.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık