Ana Sayfa Urfa Haberleri GÜVENÇ “HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

GÜVENÇ “HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Ak parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Celalettin Güvenç beraberinde Ak parti il Başkanı Yusuf Eğilmez ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önceki akşam Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odasını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2013 Pazartesi 11:31
GÜVENÇ “HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Ziyarete ilimizdeki çeşitli esnaf ve Sanatkâr Oda başkanları, Muhtarlar, Sendikalar, Dernekler vs. sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldılar. Burada bir açıklama yapan Şanlıurfa Bakkallar ve Başkanı Mehmet  Altun “Bizler şu anda burada bulunanlar ve çeşitli mazeretleri dolayısıyla burada bulunamayanlar yaklaşık 3 ay önce Şanlıurfa’nın tarihine geçecek bir sivil toplum kuruluşu hareketi birlikte başlattık. Tarih bizleri yazacak demekki bir araya gelindiği zaman yapamayacağımız bir şeyin olmadığı açığa çıktı. Artık yeni dönemde Büyük şehir statüsünde yönetileceğiz. Yani büyük şehrin büyük yükünü taşıyabilecek herkesi kucaklayan herkesle barışık, büyük projeleri olan, büyük düşünen büyük başkan geldi. Kendisine hoş geldiniz diyorum ve başarılar diliyorum. Sayın Celalettin Güvenç başta üyelerimize yapılmakta olan TOKİ konutları için olsun diğer mevzularda olsun her zaman aradığımızda 24 saat telefonu açık ve sorunlarımızla yakından ilgilendiği için üyelerimiz adına teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette bir konuşma yapan Ak parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Celalettin Güvenç  “Başkan Mehmet Beye ve sizlere teşekkür ederim. Biz göreve geldiğimiz zaman Şanlıurfa’yı hep birlikte yöneteceğiz. Her konuda karşılıklı istişare edeceğiz. Şanlıurfa’yı hep birlikte ileriye taşıyacağız. Dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star