Ana Sayfa Urfa Haberleri GÜVENÇ: MAŞUK YOL SORUNUNU BİTİRİYORUZ

GÜVENÇ: MAŞUK YOL SORUNUNU BİTİRİYORUZ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Maşuk bölgesinde kapsamlı incelemelerde bulunarak, Maşuk konutları ve ulaşım yollarıyla ilgili toplantı yaptı.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 07:54
GÜVENÇ: MAŞUK YOL SORUNUNU BİTİRİYORUZ

İncelemelere ve toplantıya Başkan Güvenç’in yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar Daire Başkanları ve firma yetkilileri katıldı.

 

Şehrin önünü açacak bir alan olduğunu ve bu alanda Büyükşehir Belediye olarak özverili çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Güvenç; “Maşuk şehrimizin gelişimi açısından önemli bir bölge, uzun yıllardır önceki belediyemiz ve Toki birlikte çalışıyorlardı. Bizlerin de o dönem girişimi ile burada 2900 konut ihalesi yaptırdık. Ayrıca Belediyemizin ihalesini yaptığı inşaatı devam eden 600 konut var. Maşuk’un 8 kilometrelik yolunu asfaltlıyoruz. Ayrıca 280 konutu da Haziran ayı sonunda teslim edeceğiz. Bunlarla ilgili müteahhit firma ve arkadaşlarımızla durum değerlendirmesi yaptık. Hayırlı olsun” diyerek müjde verdi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Maşuk yolunda yapılan asfaltlama sistemi İstanbul Büyükşehir Belediyesinin uyguladığı kod sistemi ile aynı sistemde yapılıyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık