Ana Sayfa Urfa Haberleri GÜVENǒİN TALİMATININ ARDINDAN DERE TEMİZLENMEYE BAŞLADI

GÜVENǒİN TALİMATININ ARDINDAN DERE TEMİZLENMEYE BAŞLADI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in geçtiğimiz Sırrın Mahallesindeki temasları sırasında vatandaşlara derenin temizlenmesi için verdiği sözün ardından Büyükşehir Belediyesi ekipleri iki gün geçmeden derede temizlik ve ilaçlama çalışmalarına başladı.

Giriş Tarihi: 6 Ağustos 2014 Çarşamba 04:54
GÜVENǒİN TALİMATININ ARDINDAN DERE TEMİZLENMEYE BAŞLADI

Başkan Güvenç, geçtiğimiz gün Sırrın Mahallesindeki temasları sıranda Mahalle Muhtarı …… ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek mahallenin sorunları hakkında bilgi alışverinde bulunup yapılabilecek çalışmaları değerlendirmişti. Muhtar …. ve mahalle sakinlerinin dere temizlenmesiyle ilgili istekleri üzerine Başkan Güvenç, Sırrın Deresinin temizlenmesi için gerekli talimatları vermişti.

Bunun üzerine Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekiplerince Sırrın Deresinde hummalı bir çalışma Başlatarak temizlik ve ilaçlama çalışmaları hız kazandı.

Karakoyun ve Çavsak Deresinden sonra Sırrın Deresinin de Büyükşehir Belediyesi tarafından temizlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Öte yandan daha yaşanabilir Şanlıurfa için Büyükşehir Belediyesi tarafından Sırrın Deresinde  çalışmalar devam ederken, kent merkezinden geçen Karakoyun, Cavsak Dereleri de Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önce temizlenmişti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık