Ana Sayfa Urfa Haberleri GÜVENÇ'TEN KOBANİLİ YARALILARA ZİYARET

GÜVENÇ'TEN KOBANİLİ YARALILARA ZİYARET

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, DAİŞ'in saldırıları sonucunu Kobani'de yaralalan ve Şanlıurfa'da tedavi eden yaralıları ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Haziran 2015 Cumartesi 10:43
GÜVENÇ'TEN KOBANİLİ YARALILARA ZİYARET

Gün içerisinde Suruç'a gidip sınır ile ilgili son bilgileri alan ve sınırda bekleyen mülteciler ile görşen Başkan Güvenç ardından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geçti.

Başkan Güvenç hastane başhekimi ile birlikte DAİŞ'in saldırıları sonucu yaralanan ve söz konusu hastanede tedavi gören Kobai'li yaralıları ziyaret etti. Çıkışta açıklama yapan Başkan Güvenç, savaşta hayatını kaybeden Kobanililere Allah'tan rahmet diledi. Yaralılara acil şifalar diledi.

 Başkan Güvenç, "Ölen insanların acıları acımızdır. Bunlar bizim akrabalarımızdır. Bizim büyük bir barışa ihtiyacımız var. Bu savaş bitmelidir. Elimizden geldiği kadar bu yaraların sarması için çaba sarf edeceğiz.  Yaralılara bütün operasyonlar yapılmış. Hepsi ilgiden memnun ama asıl olan bu olayların olmaması. Çocukların kadınların öldürülmemesidir" dedi.

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
  • yorum2015-06-27 13:41:57adsiz

    celalettin güvenç arablara neden mesaj yayınlamadın iki yüzlü siyaset yapma araplar sana öyle bir tokat ceker sesi ankaradan duyrulur.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık