Ana Sayfa Urfa Haberleri GÜVENÇ,"VİRANŞEHİR'E 15 AYDA 52.6 MİLYON TL'LİK HİZMET YAPTIK"

GÜVENÇ,"VİRANŞEHİR'E 15 AYDA 52.6 MİLYON TL'LİK HİZMET YAPTIK"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Viranşehir ilçesine 15 ayda yapılan yatırımları ilçe halkına anlatarak, "Viarenşehir'e 15 ayda 52.6 TL'lik yatırım yaptık.

Giriş Tarihi: 22 Ağustos 2015 Cumartesi 03:32
GÜVENÇ,

 

Bir otelde düzenlenen basın toplantısına ilçedeki STK temsilcileri, basın mensupları ve

vatandaşlar katıldı. Toplantıda Viranşehir’in hizmette çağ atladığını ifade eden Güvenç,

Şanlıurfa’nın ve Viranşehir’in hizmette geriye değil, ileriye gittiğini söyledi.

Gerek sağlık alanında, gerek eğitim alanında ve gerekse de kültürel anlamda birçok çalışmaya imza attıklarını vurgulayan Güvenç, çalışmalar kapsamında Viranşehir'e devletin 2011 ve 2014 yılları arasında yaklaşık 750 milyon TL değerinde yatırım yapıldığı kaydetti.

Viranşehir'in 15 aydır Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinden faydalandığını kaydeden Başkan Güvenç, bu süre zarfında ilçeye çok ciddi yatırım yaptıklarını ifade etti.Hizmetlerde merkez veya ilçe olarak hiçbir zaman ayırmadıklarını vurgulayan Başkan Güvenç, şunları kaydetti: Bu hizmetler sizler için yapıldı. Biz sizlere bu hizmetlerden faydalanın diye getirdik. BüyükşehirBelediyesi ile Viranşehir Cumhuriyet tarihinde görmediği hizmetleri gördü. Bunun için sizlerinde bu hizmetlere sahip çıkmanız gerekiyor. Yaklaşık 15 aydır Büyükşehir olarak tüm ilçelere veViranşehir'e hizmet yapıyoruz. Buraya 15 ayda tam 52.6 Milyon hizmet yaptık. Sizler buhizmetlerin daha fazlasına laiksiniz. Biz birbirimize düşmekten ziyade daha fazla millete nasıl hizmet ederiz bunu düşünüyoruz."Toplantının ardından Başkan Güvenç ve beraberindekiler buğday pazarını esnafını tek tek ziyaretederek hayırlı işler temennisinde bulundu buğday pazarı bağlantı yolu çalışmalarının startınıverdi.

YORUMLAR
  • yorum2015-08-29 18:28:16zinar

    dogru secimde kac oyu kac parayla alabiliriz bütcesi akp Urfada hicbir yatirim yapmadi , yatirimlarin yeri , kisileri akp kadrolaridir Urfa Halki bu yatirimlardan yoksundur zaten belediye baskani secimlerde oy calarak secildi

  • yorum2015-08-26 05:14:58sasss

    eyübiye belediye başkanı neden 3gün nezarette yattı.sebep yolsuzlukmu herkes biliyor bir siz uyuyorsunuz. uyutuyorsunuz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık