Ana Sayfa Siyaset Güzelgöz “Durmak Yok! Hizmete Devam!”

Güzelgöz “Durmak Yok! Hizmete Devam!”

AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olan Gazeteci – Yazar Osman Güzelgöz, aday olan ve olamayan herkese bir çağrıda bulunarak “Durmak yok! Hizmete devam!” dedi.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2011 Çarşamba 17:40
Güzelgöz “Durmak Yok! Hizmete Devam!”
Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanlığından istifa ederek AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olan Gazeteci – Yazar Osman Güzelgöz, aday olan ve olamayan herkese bir çağrıda bulunarak “Durmak yok! Hizmete devam!” dedi. “Önemli olan Şanlıurfa’ya ve ülkemize hizmet etmektir. Hepimiz bunun için yola çıkmıştık. Bazılarımız aday olup milletvekili seçilerek, bazılarımız da aday olamasak bile desteğimizi devam ettirerek hizmet kervanının içerisinde olmalıyız” diyen Osman Güzelgöz herkesi olumlu düşünmeye ve olumlu davranmaya davet etti.Makam ve mevkilerin değil, buralarda görev yapan insanların ve bu insanlarının hizmet yaklaşımlarının önemli olduğunu ifade eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adaylarından Osman Güzelgöz; çok önemli bir süreç yaşandığını, Şanlıurfa’nın bu süreçten yara almadan çıkması gerektiğini belirterek şu açıklamayı yaptı:


“Milletvekilliği ancak memlekete daha iyi hizmet edebilmek gayesi ile talep edilecek kutsal bir vazifedir. Biz de yola bu gaye ve memleketimize hizmet etmek düşüncesi ile çıkmıştık. Bütün Şanlıurfalılar samimiyetimizi ve ideallerimizi bildikleri ve bize inandıkları için bize gönüllerini, kapılarını, yüreklerini açtılar. Bizi sahiplendiler ve desteklediler. Binlerce insan bizim için dua etti. Bizi bütün hemşerilerim samimiyetle bağrına bastı. Hepsine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi önemli olan memleketimize hizmet etmektir. Her konumda, makam ve mevkide insan memleketine hizmet edebilir. Biz de nerede olursak olalım kara sevdamız olan Urfa’mıza hizmet etmeye devam etmeliyiz ve edeceğiz.”

Aday olan arkadaşlarının bu vazifeyi hakkıyla yerine getireceklerine inandığını söyleyen Gazeteci – Yazar Osman Güzelgöz sözlerini şöyle tamamladı:

“Aday adaylığım süresince bana yakın ilgi gösteren, destek olan, dua eden, samimiyetleri ile beni kucaklayan ve bağrına basan bütün Şanlıurfalılara, aileme, dostlarıma, AK Parti Şanlıurfa ve Genel Merkez Teşkilatlarına, Aday Adayı arkadaşlarıma, geçmiş ve bu dönemin Milletvekillerine, değerli meslektaşlarım olan bütün medya mensuplarına, Saygıdeğer Bakanım Prof. Dr. Recep Akdağ ve bütün Sağlık Bakanlığı çalışanlarına, bürokrat arkadaşlarıma, muhterem kanaat önderlerine, sivil toplum kuruluşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aday olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Şanlıurfa için hepimiz “Durmak yok” Yola devam!” demeli ve bunun gereğini yerine getirmeliyiz.!


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık