Ana Sayfa Siyaset Güzelgöz “Önemli Olan Şanlıurfa’ya Hizmet Edebilmektir”

Güzelgöz “Önemli Olan Şanlıurfa’ya Hizmet Edebilmektir”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Osman Güzelgöz herkesin birinci önceliğinin Şanlıurfa’ya hizmet etmek olması gerektiğini belirterek “Bütün talep ve beklentiler bu amaca göre şekillenmelidir” dedi.

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2011 Çarşamba 03:32
Güzelgöz “Önemli Olan Şanlıurfa’ya Hizmet Edebilmektir”
Sağlık Bakanlığı İletişim Daire Başkanlığından istifa ederek AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olan Gazeteci – Yazar Osman Güzelgöz herkesin birinci önceliğinin Şanlıurfa’ya hizmet etmek olması gerektiğini belirterek “Bütün talep ve beklentiler bu amaca göre şekillenmelidir” dedi.Gazeteci – Yazar Osman Güzelgöz her zaman “önce Urfalı olmalıyız, sonra ne olacaksak onu istemeliyiz” fikrini savunduğunu ifade etti. Niyet ve taleplerin memlekete hizmet amaçlı olması halendi anlamı olacağını söyleyen Güzelgöz açıklamasında şu hususlara yer verdi:


“Bizler için aslolan ve önemli olan Şanlıurfa’ya hizmet edebilmektir. Milletvekilliği de memleketimize hizmet edebilmenin ehemmiyetli ve şerefli zeminlerinden birisidir. Biz her zaman önce Urfalı olmalı, daha sonra ne olacaksak onu istemeliyiz diyenlerdeniz. Fırsat ve imkân bulduğumuz her zeminde memleketimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk. Bu konuda kendini ispat etmiş çok sayıda başarılı, gayretli, samimi kardeşimiz var. Aday belirleme sürecinde bütün bunlar değerlendiriliyor. Sonuçta hepimiz aday olamayacağız. İçimizden sadece 12 arkadaşımız, kardeşimiz aday olacak ve memleketimize Milletvekili olarak hizmet edebilme sorumluluğunu üstlenecek. Burada önemli olan Urfa’ya, memleketimize hizmet etmekse, listeye giremesek de bu amaç etrafında birleşmeli ve hizmet sorumluluğu alanlara destek olmalı, onların işlerini kolaylaştırmalıyız.  İnsan isterse her platformu, her aşamayı, her makamı ve zemini memleketine hizmet için değerlendirebilir, bu amaç için kullanabilir. Biz hem gazetecilik yaşamımızda, hem kültür faaliyetlerimiz çerçevesinde, hem sivil toplum yapılanması içerisinde, hem de memuriyetimiz sırasında bunun güzel örneklerini verdik kanaatindeyim.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık