Ana Sayfa Urfa Haberleri HABERİMİZ İÇİN DÜZELTME ÖZÜR

HABERİMİZ İÇİN DÜZELTME ÖZÜR

Giriş Tarihi: 17 Mart 2015 Salı 06:53
HABERİMİZ İÇİN DÜZELTME ÖZÜR

Önceki gün haber sitemizde ve yan kuruluşumuz Ruha TV’de yer alan “Urfalı kendi şehrinde yabancı” başlıklı haberimizde Suriyeli Mülteciler yerine “Suriyeli Araplar” kelimesi sehven yazılmış olup, akabinde ilgili haberde geçen bu ifadeler tarafımızdan düzeltilmiştir.

Ancak; Söz konusu bu haberde Arap kardeşlerimizi ötekileştirmeye, herhangi bir amaç, gaye ve özel bir çalışma hedeflenmemiş, ayrıştırılmaya yönelik amaç güdülmemiştir.

Söz konusu haberde, bu şehirde yaşayan herkesin ortak sıkıntılarını içeren nahoş durumlar haber sütunlarımıza taşınmaya çalışılmıştır.

Bir asırı aşkın süredir birlikte yaşayan, bu ülkenin kurulmasında omuza omuza çarpışan, Şanlıurfa’nın mozaiklerinden biri olan Arap kardeşlerimizden, kasıtlı amacı olmayan bu hatadan dolayı, yayın hayatı süresince bu tür ayrıştırıcı yaklaşımlara karşı çıkan iki yayın kuruluşu olarak özür dileriz.

Urfa Haber & Ruha TV
Yönetim Kurulu

YORUMLAR
  • yorum2015-03-17 10:03:44Yaşasın Halkların Kardeşliği

    bir asır mı? bir asrı ne kadar olduğunu bilmiyorsunuz sanırım? bir asır 100 yıl oluyor. burda 100 yıldır mı siz geldiniz Urfaya bilmiyorum ama Araplar Binlerce yıldır ordalar. Ruha Arapların En kadim şehirlerinden biridir.

  • yorum2015-03-17 07:35:19A

    Sizin samimiyetliğinizden şüphemiz yok zaten, gösterdiğiniz bu hasasiyet nedeniyle teşekkür ederiM

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık