Ana Sayfa Urfa Haberleri Haberimiz Ses Getirdi, Ailesi Bulundu...

Haberimiz Ses Getirdi, Ailesi Bulundu...

Haberimiz sayesinde Urfalı Yılmaz Görmez’in yakınlarına hemen ulaşıldı. Yakınları Şanlıurfa Belediyesi ile temasa geçerek uzun zamandır görmedikleri yakınlarına kavuştular.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2011 Çarşamba 14:36
Haberimiz Ses Getirdi, Ailesi Bulundu...
İstanbul’da yaşayan Hasan Aydın isimli hayırsever vatandaş, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren Urfalı Yılmaz Görmez’in yakınlarına ulaşmaya çalışmak için, Şanlıurfa Belediyesi'nden Urfa Haber'e gönderilen bilgi notu çerçevesinde  yaptığımız haber ses getirdi. Haberi yaptıktan 1 saat gibi çok kısa bir süre sonra Yılmaz Görmezin yakınları, kaybettikleri yakınlarından haberdar oldular. Haberimiz sayesinde Urfalı Yılmaz Görmez’in yakınlarına hemen ulaşıldı. Yakınları Şanlıurfa Belediyesi ile temasa geçerek uzun zamandır görmedikleri yakınlarına kavuştular.


Urfa Haber olarak duyarlı okurlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu siz okurlarımızın bize verdiği desteğin ürünüdür. Teşekkürler Urfa Haber okurları..


İşte haberimiz üzerine Şanlıurfa Belediyesi'nden sitemize yapılan teşekkür açıklaması:


Yılmaz Görmez'i Tanıyanlar Arasın başlıklı haberimizin ardından duyarlı vatandaşlarımız Hasan Aydın isimli hayırsever vatandaşı arayarak, Yılmaz Görmez'in yakınlarına ait bilgileri ulaştırmışlardır. Bunun neticesinde tedavi gören Urfalı hemşehrimizin yakınlarına gerekli bilgiler ulaşmıştır. İgililere teşekkür ederiz.
ŞANLIURFA BELEDİYESİ

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık