Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset Hacıkamiloğlu da aday oluyor

Hacıkamiloğlu da aday oluyor

Harran Üniversitesi görevinden istifa eden Ömer Hacıkamiloğlu, 11.03.2011 günü de AK Parti İl teşkilatına aday adaylığı başvurusunu yapacak.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2011 Cuma 19:37
Hacıkamiloğlu da aday oluyor
12 Haziran 2011’de yapılacak olan Genel Seçimlerde Milletvekili olmak için ak Parti İl Yönetimindeki AR-GE Başkanlığı ve Harran Üniversitesi görevinden istifa eden Ömer Hacıkamiloğlu, 11.03.2011 günü de AK Parti İl teşkilatına aday adaylığı başvurusunu yapacak.

2009 yılında AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı İl Yönetim kuruluna seçildiğini hatırlatan Milletvekili aday adayı Ömer Hacıkamiloğlu, “İl Başkanının teveccühü ile Araştırma ve Geliştirmeden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildim. 2009 yılında AK Partinin düzenlediği Siyaset Akademisinde Şanlıurfa İl Koordinatörü olarak görev aldım. 2010 yılı Mart ayında Türkiye, Kanada, Amerika, Suriye ve Fas’ın içinde bulunduğu ortak bir bilimsel projede görev alarak Kanada’ya gittim. 2010 yılı Kasım ayında çalışmalarımı tamamlamış olarak Ülkeme döndüm. 2010 yılı Aralık ayında Tanıtım ve Medyadan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildikten kısa bir süre sonra 15 Ocak 2011 tarihinde Kanada’nın yaptığı tarımsal kalkınmayı bölgemde başarabilmek, Ülkeme, Şehrime ve Partime daha faydalı olabilmek ve ailemde hizmet sırasının bana geldiğine inandığımdan dolayı Milletvekili aday adayı olabilmek için, Harran Üniversitesindeki görevimden resmen ayrıldım.

15 Ocak 2011 tarihi itibariyle de partideki görevimden istifa etmiştim. Nasip olursa yarında (11.03.2011) AK Parti İl Teşkilatına giderek resmen aday adaylığı başvurumu yapacağım. Evli ve bir çocuk babasıyım” dedi.

    
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Bakanlar Özhaseki ve Fakıbaba Şanlıurfa'da Buluştu

Bakanlar Özhaseki ve Fakıbaba Şanlıurfa'da Buluştu

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık