Ana Sayfa Güncel Hal Pazarı Esnafından AK Parti'ye Ziyaret

Hal Pazarı Esnafından AK Parti'ye Ziyaret

Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Faruk Akbaş ve dernek yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2011 Perşembe 02:14
Hal Pazarı Esnafından AK Parti'ye Ziyaret
Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Faruk Akbaş ve beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hem yeni İl Binasının hem de 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde başarı ile çıkan AK Partiyi tebrik etmek istedikleri için ziyareti gerçekleştirdiklerini belirttiler.

 

Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Faruk Akbaş; “AK Partinin hem yeni binasının hem de seçimlerdeki başarılarından dolayı İl Başkanına ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. STK olarak istikrarın devamı ve Şanlıurfa’nın kalkınması için yine AK Partiye büyük bir hizmet süreci olan “ustalık” dönemi başladı. Umarız memleketimiz için hayırlı olur” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizlere teşekkür ziyaretinde bulunan Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Faruk Akbaş ve dernek yönetim kurulu üyelerine partim adına teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz demokrasilerin vazgeçilmez unsurları Sivil Toplum Kuruluşlarıdır. AK Parti olarak iktidara geldiğimi 8 yıldan beri STK’ları hep önemsedik. Önemsemeye devam ediyor” dedi.

Sebze ve Meyve Komisyoncular bir süre sorunlarını da AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’le paylattıklarını belirtiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Diyarbakır Belediye Başkanı Kışanak Gözaltına Alındı

Diyarbakır Belediye Başkanı Kışanak Gözaltına Alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık