Ana Sayfa Urfa Haberleri HALFETİ BELEDİYESİNE OYUNCAK BAĞIŞI

HALFETİ BELEDİYESİNE OYUNCAK BAĞIŞI

Sara Kadın Merkezi'ne Pamir Oyuncak Firması tarafından eğitici oyuncak bağışında bulunuldu. Belediye Eş Başkanı Ayşe Durmuş, yapılan bağıştan ötürü teşekkürlerini sundu.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2016 Perşembe 16:29
HALFETİ BELEDİYESİNE OYUNCAK BAĞIŞI

Halfeti Belediyesi Kadın Politikaları Müdürlüğü bünyesinde faaliyet yürüten Sara Kadın Merkezi'ndeki çocuk oyun odasında çocukların oynayabilmeleri için eğitici oyuncak bağışında bulunuldu. Pamir Oyuncak Firması tarafından yapılan bağış, Sara Kadın Merkezinde yer alan çocuk oyun odasında merkeze gelen kadınların etkinliklere katıldıkları esnada beraberlerinde gelen çocukların da çocuk oyun odasında oynayarak zaman geçirmesine eğitici boyutta katkı sunacak.

 

EŞ BAŞKAN TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU

 

Oyuncakları bizzat teslim alan Halfeti Belediyesi Eş Başkanı Ayşe Durmuş, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Zarokistan Çocuk Kreşi çalışanlarının öncülük ettiği bağış için emeği geçenlere teşekkürlerini sundu. Durmuş, yapılan değerli dayanışma örneğinin takdire şayan olduğunu belirterek, bu şekilde Sara Kadın Danışma Merkezi'nin çocuklar için daha elverişli hale geldiğini söyledi.

 

'KADINLAR GÖNÜL RAHATLIĞIYLA FAALİYETLERE KATILABİLECEK'

 

Halfeti Belediyesi Kadın Politikaları Müdürü Esen Günay da Sara Kadın Merkezi adına Zorokîstan yetkililerine yaptıkları aracılıktan ötürü ve Pamir Eğitici Oyuncak Firması'na da katkılarından ötürü teşekkür etti. Günay, Sara Kadın Merkezi'ndeki çocuk oyun odasının Pamir Eğitici Oyuncak Firması tarafından yapılan katkılar ile çocuklara hizmet vereceğini dile getirdi. Günay, böylece kadınların gönül rahatlığı ile merkezdeki faaliyetlere katılmak için çocuk oyun odası oluşturmuş olduklarını kaydetti.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star