Ana Sayfa Urfa Haberleri HALFETİ’DE FISKİYE REZALETİ

HALFETİ’DE FISKİYE REZALETİ

Şanlıurfa’nın Halfeti İlçesine Tarihi ve Turistik güzelliği nedeniyle, hafta sonları binlerce yerli ve yabancı turist akın ederken, İlçede fıskiye rezaleti yaşandı.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2014 Pazartesi 17:26
HALFETİ’DE FISKİYE REZALETİ

Tarihi ve turistik yönüyle binlerce yerli ve yabancıya ev sahipliği yapan Şanlıurfa’nın Halfeti İlçesinde öğlen saatinde açılan çim sulama fıskiyeleri ziyaretçilerin tepkisine neden oldu.

Şanlıurfa’nın Halfeti İlçesinde piknik alanında bulunan çim sulama fıskiyelerini vatandaşların kamelya altında oturduğu sırada açan görevliler vatandaşların üzerlerinin ıslanmasına neden oldu.

Vatandaşların ıslanmasının yanı sıra fıskiyelerden fışkıran sular piknik masalarının ve oturma banklarının da ıslanmasına neden oldu.

Şanlıurfa’nın Turistik ve Tarihi İlçesi Halfeti’ye ziyarete gelen vatandaşlar özelliklede göl kenarındaki alanda masa ve bankların ıslak olması nedeniyle oturacak yer bulamadı.

Bu durumu gören vatandaşlar öğlen saatinde fıskiyelerin açılmasına tepki gösterdi.

Üzeri ıslanan vatandaşlar yetkililerin bu konu ile ilgilenmesini istedi.

Fıskiyelerin özellikle açılmasını Kaymakamlık görevlilerinin ve Halfeti İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik’in korumalarının talimat verdiği iddia edildi.

İYİ NİYET SU İSTİMAL EDİLİYOR

Halfeti İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik, göreve geldiği günden bu yana İlçenin gelişmesi ve Turizm alanlarının artırılması için büyük çaba harcıyor.

Önceki gün 55 tekne kapasiteli yüzer Marinayı ve Deniz feneri projesini hayata geçiren Kaymakam Keklik’in iyi niyetini görevliler su istimal ediyor.

Halfeti’ye ziyarete gelen ziyaretçiler Kaymakam Keklik’in iyi niyetini görevlilerin sı istimal etmeye haklarının olmadığını belirttiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star