Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE GÜNE TEMİZ CADDE VE SOKAKLARDA BAŞLIYOR

HALİLİYE GÜNE TEMİZ CADDE VE SOKAKLARDA BAŞLIYOR

Haliliye Belediyesi, “Tertemiz bir Haliliye” için sloganıyla yürüttüğü temizlik çalışmalarını, ilçe genelinde hummalı şekilde devam ettiriyor.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2016 Cuma 06:36
HALİLİYE  GÜNE TEMİZ CADDE VE SOKAKLARDA BAŞLIYOR

 Haliliye halkının güne temiz cadde ve sokaklarda başlamasını hedefleyen belediye, bu çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Türkiye’nin en temiz ilçesi olma yolunda çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. İlçe genelinde ana cadde ve ara sokak ayrımı yapmadan temizlik çalışmalarını hummalı şekilde yürüten ekipler, bu çalışmalarıyla da vatandaşların takdirini topluyor. Periyodik olarak kaldırım, cadde ve sokak yıkama işlemlerini gerçekleştiren temizlik işçileri, “Tertemiz bir Haliliye” için çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Elektrikli süpürme araçlarıyla yol kenarlarındaki kirliliğin önüne geçen Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, arasöz ve sulama tankerleriyle de cadde ve sokakları temiz bir görüntüye kavuşturuyor. Haliliye İlçesi’nin her bölgesinde sürdürülen temizlik çalışmaları kapsamında, vatandaşların yeni güne temiz cadde ve sokaklarda başlayabilmeleri için de çalışmalar gece boyu devam ediyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık