Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN HALI YARDIMI

HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN HALI YARDIMI

Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki eğitim kurumlarının mescitlerini yeni halılarla donatarak, öğrencilerin daha temiz ortamda ibadet yapmasını sağlıyor.

Giriş Tarihi: 8 Mayıs 2016 Pazar 04:38
HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN HALI YARDIMI

Haliliye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, gelen taleplerin tespitine göre ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarına devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan yardım çalışmalarını yürüten Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bu çalışmalarında eğitim kurumlarını da unutmuyor. İlçe genelindeki okullardan gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucu Göbeklitepe Ortaokulu, Osman Ertörer Ortaokulu, Süleymaniye Ortaokulu, Ertuğrul Gazi İlkokulu, Ahmet Yesevi İlkokulu, Orhan Gazi Kız İmam Hatip Lisesi, İmam Buhari İmam Hatip Ortaokulu ile KYK ait kız yurdunun mescitlerine yeni halılar döşendi. Mescitlere gerekli halıları temin eden Haliliye Belediyesi, öğrencilerin daha temiz bir ortamda ibadet yapmasını sağladı.

Okullarına yapılan halı yardımlarından dolayı Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür eden Göbeklitepe Ortaokulu Müdürü Mehmet Küçük, “Burada bin beş yüz öğrenci ve seksen personelimiz var. Tabi bu hizmet kıyamete kadar dua kazandıracak. Bu konudaki hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Diğer işlerinde de başarılar dileriz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık