Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN HALI YARDIMI

HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN HALI YARDIMI

Haliliye Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında devam ettirdiği halı yardımında son 15 günde 5 bin metrekareye ulaştı. İbadethanelere yapılan halı yardımları, vatandaşlardan da olumlu yanıtlar alıyor.

Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2016 Salı 11:12
HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN HALI YARDIMI

Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, sosyal belediyecilik alanında yoğun şekilde çalışmalar yürüten Haliliye Belediyesi, bu çalışmalarında vatandaşların ibadet ettikleri mekanları da unutmuyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen ibadethanelerin ihtiyaçlarının giderilmesi çalışmasında, talepler değerlendiriliyor. Cami, Kur’an Kursu, taziye evi ve Cemevleri’nden gelen taleplerden, olumlu sonuçlananlarının ise ihtiyaçları Haliliye Belediyesi tarafından karşılanıyor.

 

Başkan Demirkol’un “merkez ve kırsal ayrımı yapmadan çalışıyoruz” söyleminden hareketle Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerdeki ibadethanelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü 2 Mayıs- 16 Mayıs 2016 tarihleri arasında ilçe genelindeki ibadethanelere yönelik 5 bin metrekarelik halı yardımında bulundu. Periyodik olarak devam eden halı yardımlarıyla ilgili vatandaşlar, okul müdürleri, öğretmenler, cami imamları ve Kur’an Kursu hocaları Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık