Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE BELEDİYESİ'NDEN İBADETHANELERE HALI YARDIMI

HALİLİYE BELEDİYESİ'NDEN İBADETHANELERE HALI YARDIMI

Haliliye Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde bulunan ibadethanelerin halı ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2015 Cuma 12:21
HALİLİYE BELEDİYESİ'NDEN İBADETHANELERE HALI YARDIMI

Haliliye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçedeki ibadethanelerin ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyor. Mahalle muhtarları ve vatandaşlar tarafından ibadethanelerin yardım ihtiyacı talebi; Haliliye Belediyesi Tespit Komisyonu tarafından incelendikten sonra uygun bulunduğu taktirde gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü; Açıkyazı, Konak, Büyük Mirdesi, Sendebelen, Acaryurt, Aşağı Akören kırsal mahalleleri ile Gürpınar Mahallesi'ne bağlı Aşağı Başmakcı bölgesindeki ibadethanelere halı yardımında bulundu. Kırsal mahallelere götürülen halılar, mahalle muhtarlarına teslim edildi.

Haliliye Belediyesi'ne yardımlarından dolayı teşekkür eden mahalle muhtarları, "Haliliye Belediyesi, ibadethanelerimize halı yardımında bulundu. Taleplerimizi kayıtsız bırakmayan ve ihtiyaçlarımızı karşılayan Haliliye Belediyesi'ne ve Başkan Fevzi Demirkol'a teşekkür ederiz" dediler.

YORUMLAR
  • yorum2015-07-24 16:10:14KEAL AKGUN

    ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ BUNLARA BELEDİYECİLİĞİN BU OLMADIĞINI SÖYLESİN SOSYAL HİZMET KURUMUNA ÇEVİRDİLER BELEDİYELERİ SURİYELİLERE YARDIM,YEMEK,KIYAFET,

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star