Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKLI YAŞAMA FİTNESS DESTEĞİ

HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKLI YAŞAMA FİTNESS DESTEĞİ

Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe merkezinde bulunan parklara fitness setleri monta ederek, sağlık yaşam için spor yapan vatandaşlara destekte bulundu. Fitness aletlerinin üzerinde ise uzmanlar tarafından hazırlanan bilgilendirme notları yer aldı.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2015 Salı 04:23
HALİLİYE BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKLI YAŞAMA FİTNESS DESTEĞİ

Haliliye Belediyesi vatandaşların park ve dinlenme alanlarından daha çok yararlanılması için yeni düzenlemeler yapılıyor. Bu çerçevede ilçe genelinde bulunan tüm parkların durumu iyileştirirken, bazı parklara da yeni spor aletleri monte edilmeye başlandı.

Sağlıklı bireylerin yetişmesine olanak sağlamak için çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü; Akbulut Parkı, Cevheri Parkı, Buluntu Hoca Parkı, Selimiye Parkı ve İpekyol Parkı’na 8’li fitness seti monte etti. Fitness setlerinin üzerinde ise uzmanlar tarafından hazırlanan bilgilendirme notları yer alıyor. Hazırlanan bilgi notları sayesinde vatandaşların daha bilinci olarak spor yapması amaçlanıyor.

Söz konusu uygulama hakkında konuşan vatandaşlar, duydukları memnuniyeti dile getirdi.  Fitness aletlerinin bilgi notları ile beraber daha faydalı olacağına inandığını aktaran vatandaşlar, Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, diğer parklara çalışma içerisinde olduklarını bakım ve onarım çalışmalarının da aralıksız olarak sürdüğünü kaydetti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık