Ana Sayfa Dünya Haliliye Belediyesi'nin etkinliği trafiği felç etti

Haliliye Belediyesi'nin etkinliği trafiği felç etti

Şanlıurfa'da bugün yapılan KPSS önlisans sınavları nedeniyle sınava Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsüne giden binlerce kişi 5. Göbeklitepe koşusu kapanan yollar yüzünden kampüste mahsur kaldı.

Giriş Tarihi: 16 Ekim 2016 Pazar 16:30
Haliliye Belediyesi'nin etkinliği trafiği felç etti

Şanlıurfa'da Bugün Saat 10:00'da Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Göbeklitepe koşusu KPSS önlisans sınavlarıyla aynı güne denk gelmesi tüm şanlıurfalıları mağdur etti.

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsüne giden binlerce kişi 5. Göbeklitepe koşusu kapanan yollar yüzünden kampüste mahsur kaldı. koşu nedeniyle kapalı olan yollar yüzünden mahsur kalan öğrenciler Belediyeye sitem ederek mağdur olduklarını belirttiler.

Abidiye göbeği de tıkandı

Şanlıurfa'da bugün start alan 5. Göbeklitepe koşusundan sadece Osmanbey Kampüsüne giden binlerce kişi etkilenmedi. Şanlıurfa'da zaten yeni yapılan yollar nedeniyle zar zor ilerleyen merkez trafik tamamen kilitlendi. Abidiye kavşığı dolan araçları yüzünden trafik tamamen kilitlendi.

VATANDAŞ İSYAN ETTİ

fadıl Altun adlı vatandaş kpss, 5. Göbeklitepe koşusu organesine sitem ederek: "yol çalışması, göbeklitepe koşusu hepsini aynı güne denk getirip trafiği felç ettiniz teşekkürler." dedi.

SAAT 10:00'DA BAŞLADI

Bugün Saat 10:00'da Şanlıurfa Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Göbeklitepe koşusu start aldı. Topçu Meydanı’ndan başlayarak Göbeklitepe’ye kadar sürecek olan 21 kilometrelik koşuya toplam 650 sporcu katıldı. 300 Kadın 350 erkeğin yarıştığı kıoşuya startını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol verdi.

www.balikligol.com / 

 
  •  

YORUMLAR
  • yorum2016-10-19 00:12:42Vatandaş

    Haliliye belediyesinin doğru yaptığı bir iş var mı ki bunu da doğru yapsın. Bence ilk ve son olarak bu makamda ilk seçimde gider.İnsan bir işi de doğru yapmaz mi kardeşim. Millet perişan o dugunlerde davetlerde ve medyada boy göstermekte başka bir iş yapmıyor. Yazık Ak Parti yanlış seçim yaptı ve cezasını millet çekiyor.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan, STK'lar ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Erdoğan, STK'lar ve Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık