Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE ZABITASINDAN DENETİM

HALİLİYE ZABITASINDAN DENETİM

Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı personel, ilçe genelinde devamlılığını sürdürdüğü denetimlerine Bahçelievler Bölgesi'nde devam etti.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2015 Cuma 11:05
HALİLİYE ZABITASINDAN DENETİM

Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde halk sağlığını korumak amacıyla denetimlerine devam ediyor. Zabıtalar, insani ihtiyaçların karşılandığı işyerlerinin denetiminde hassasiyet gösterirken, ruhsatsız işletmeler, seyyar satıcılar ve kaldırım işgallerine karşıda gerekli çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, beraberinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte Bahçelievler Bölgesi'nde denetime çıktı. Ekipler, bölgedeki kasap, unlu mamul ve fırınları denetleyerek yasal zorunlulukların uygulanıp uygulanmadığını tespit etti. Fırınlarda yapılan incelemelerde ekmek gramajlarını ve hijyen şartlarını inceleyen ekipler, unlu mamul işletmecilerine de ürünlerini dışarıya koymamaları konusunda uyardı.

Ekipler, denetim yaptığı bir kasaba ise yasal zorunlulukları yerine getirmediği için cezai işlem uyguladı. Ekipler denetim turlarında 20'yi aşkın fırın ve kasapta denetimlerde bulundu. Haliliye Belediyesi ilçe sınırlarında yer alan tüm işletmelerde denetimlerini tamamlayarak halk sağlığı ve güvenliğini korumayı amaçlıyor. 

YORUMLAR
  • yorum2015-08-28 18:01:45SİVEREKLİ

    MAŞALLAH HALİLİYE BELEDİYESİ DE VARMIŞ ZABITASIDA VARMIŞ BİRDE BAŞKANI VARMIŞ ALLAH İÇİN AK PARTİ BU BAŞKANI ÇOK ARAMIŞ GALİBA BENCE DÜNYADA BENZERİ YOK YÜZÜNÜ GÖREN HACI OLUR

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star