Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE’DE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE AYSEL GÖNCÜ ATANDI

HALİLİYE’DE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE AYSEL GÖNCÜ ATANDI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Haliliye Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Belediye Meclis Üyesi Aysel Göncü’nün atandığını söyledi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2016 Cumartesi 03:43
HALİLİYE’DE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE AYSEL GÖNCÜ ATANDI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, düzenlediği basın toplantısında seçim öncesi verdikleri vaat doğrultusunda ilçe belediyelerine kadın başkan yardımcısı atama işlemlerinin tamamlandığı söyledi. Bakan Faruk Çelik, bu doğrultuda Haliliye Belediye Başkan Yardımcılığı görevine, Aysel Göncü’nün atandığını ifade etti.

Bakan Fevzi Demirkol, atamayla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Haliliye Belediye Başkan Yardımcılığı görevine, uzun yıllardır AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığı’nı başarıyla yürütmüş Sayın Aysel Göncü hanımefendiyi bugün itibariyle atamış bulunuyoruz. Geçmişte nasıl beraber hizmet etmişsek, şimdi de Şanlıurfa’ya hep birlikte hizmet etme arzusu ve gayreti içerisinde olacağız. Kadınlarımızın, geçmişte olduğu gibi Milli Mücadele’de, İslam tarihinde olduğu gibi şanlı yerini alacağının müjdesi olarak bu atamayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum.

Başkan Yardımcısı Aysel Göncü ise görevini en iyi yapacağı konusunda söz verdiğini ifade ederek, “Bu güzel görevi bana layık gören siyasi büyüklerime çok teşekkür ediyorum. Sayın Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol beyefendiyle, özellikle onunla çalışacağım için gurur duydum, şeref duydum, onur duydum. En iyi şekilde bu görevi yapacağıma söz veriyorum” diye konuştu.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat da, “Aysel hanıma yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan; Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı olarak Haci Kanduza, Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ da görev yapmaktadır.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık