Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE'DE YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

HALİLİYE'DE YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Haliliye Belediyesi, henüz yapılaşmanın olmadığı alanların yollarını oluşturabilmek ve ilçedeki trafik ağını genişletmek için yeni yol açma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2016 Pazartesi 06:36
HALİLİYE'DE YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki yol yapım ve yol açma çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor. Trafik ağını genişletmek ve yeni yollarla beraber vatandaşlara alternatif yol hizmeti sunmayı amaçlayan Fen İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda Devteşti Mahallesi’nde çalışmalarına devam ediyor. Çok sayıda iş makinesi ve kamyonla Devteşti Mahallesi 2185 Sokak’ta yeni yol açma çalışması yürüten ekipler, çalışmalarını kısa sürede bitirerek yeni yolu vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyor.

Yol açma çalışmalarıyla birlikte mahallede alternatif yolların arttığını ifade eden Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş, bu çalışmalardan dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür ettiklerini söyledi. Muhtar Güneş, mahalle olarak Haliliye Belediyesi’nden memnun olduklarını ve hizmetlerin aksamadan sürdüğünü de kaydetti.

YORUMLAR
  • yorum2016-04-19 01:36:03C.AKBULUT

    9602 sok. yapılaşma olmayan 100 mt.ye parke taşı yapıldı geri kalan 100mt. yapılaşma olan yere parke taşı yapılmadı yarım bırakıldı. Belediye ve muhtarımızın konuya el atmasını istiyoruz. Toz toprak içinde kalıyoruz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık