Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE’DE YOL AĞI HIZLA GENİŞLİYOR

HALİLİYE’DE YOL AĞI HIZLA GENİŞLİYOR

Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü yol yapım ve yeni yol açma çalışmalarıyla ilçedeki yol ağını hızla genişletiyor.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2016 Perşembe 04:30
HALİLİYE’DE YOL AĞI HIZLA GENİŞLİYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Haliliye halkının yol problemi yaşamaması için ilçenin dört bir tarafında iş makineleriyle yoğun çalışma yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, henüz yapılaşmanın olmadığı alanlarda da yeni yollar açıyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Devteşti ve Süleymaniye Mahallelerinde henüz yapılaşmanın olmadığı alanlarda yen, yollar açıyor. Süleymaniye Mahallesi 2215’nci Sokak ve Devteşti Mahallesi 9704 ve 9707 Sokaklarda sürdürülen yeni yol açma çalışmalarında, ilçedeki yol ağının genişletilmesi ve yapılaşmayla birlikte yol sorunun yaşanmamasını hedefliyor.

Sırrın Mahallesi’ne bağlı Gürcütepe Bölgesi’nde ise stabilize yol yapım çalışmaları sürdürülüyor. Sokaklara dökülen stabilize malzeme, iş makineleri tarafından düzleştiriliyor. Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara, hizmetlerinden dolayı Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık