Ana Sayfa Urfa Haberleri HALİLİYE’DEN ÖĞRENCİLERE, KIRTASİYE YARDIMI

HALİLİYE’DEN ÖĞRENCİLERE, KIRTASİYE YARDIMI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Süleymaniye Mahallesi’nde bulunan GAP İlkokulu’nu ziyaret ederek burada ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2014 Çarşamba 07:40
HALİLİYE’DEN ÖĞRENCİLERE, KIRTASİYE YARDIMI

Sabah saatlerinde ilk zille beraber okul bahçesinde bulunan öğrencilere seslenen Başkan Fevzi Demirkol, öğrencilere çağlardan bahsederek bu çağın şartlarının farklı olduğunu anlattı. “Gençler ve çocuklar bizim istikbalimiz, onun için biz sizlerin kıymetinizi bileceğiz” diyen Başkan Demirkol, “Siz de, annenizin ve öğretmenlerinizin dediğini yapacaksınız ve tavsiyelerini dinleyeceksiniz. Çağımız bilgi çağı, bilgi çağında genç nüfusu olan yetişkin eğitimli toplumlar herkesin önünde. Bu bilgi çağında herkesin dersine iyi çalışması gerekiyor” dedi.

Demirkol, çalan ilk ders zilinin ardından öğrenci ve öğretmenlerle birlikte okul binasına girerek burada bir süre öğretmen ve öğrencilerle sohbet edip okul idaresinden okulun ihtiyaçlarına dair bilgiler aldı. Başkan Fevzi Demirkol daha sonra ihtiyaç sahibi öğrenciler için hazırlanan içinde çanta, beslenme çantası, kalemlik, defter, kalem, silgi, kalemtıraş ve boya takımından oluşan kırtasiye malzemelerini Okul Müdürü Ömer Fırat’a teslim etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık