Ana Sayfa Güncel Haniye'den yalanlama

Haniye'den yalanlama

STANBUL (A.A) - Gazze-deki Filistin Hükümeti-nin Başbakanı İsmail Haniye, ''Ankara-da parti liderleriyle yaptığım görüşme esnasında, Türkiye-nin içişlerini yakından veya uzaktan ilgilendiren hiçbir söz benden sadır olmamıştır'' dedi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2012 Çarşamba 10:14
Haniye'den yalanlama
Gazze-deki Filistin Hükümeti-nin Başbakanı Haniye, bugün bazı gazete ve internet sitelerinde 'Haniye'den tuhaf sözler' başlığıyla verilen haberle ilgili olarak açıklama yaptı. Haniye, ''Ankara-da parti liderleriyle yaptığım görüşme esnasında, Türkiye-nin içişlerini yakından veya uzaktan ilgilendiren hiçbir söz benden sadır olmamıştır'' dedi.

Haniye, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş-ı ziyaret esnasında 'Diyarbakır-ın özgür olması konusunda' ağzından ne bir söz, ne de buna benzer bir ifade çıktığını söyledi. Haniye, ''BDP-li ve diğer partili yetkilileri ile ziyaretimiz esnasında bütün konuşmalarımız Filistin, Gazze kuşatması, Filistinli gruplar arasındaki görüşmeler ve Kudüs-ün geleceğini üzerine olmuştur. Türkiye-nin içişlerini ilgilendirecek bir konuda hiçbir görüş sarfetmedim- diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Belediye şöförü küçük çocuğu ezdi

Belediye şöförü küçük çocuğu ezdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık