Ana Sayfa Güncel Haniye'den yalanlama

Haniye'den yalanlama

STANBUL (A.A) - Gazze-deki Filistin Hükümeti-nin Başbakanı İsmail Haniye, ''Ankara-da parti liderleriyle yaptığım görüşme esnasında, Türkiye-nin içişlerini yakından veya uzaktan ilgilendiren hiçbir söz benden sadır olmamıştır'' dedi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2012 Çarşamba 10:14
Haniye'den yalanlama
Gazze-deki Filistin Hükümeti-nin Başbakanı Haniye, bugün bazı gazete ve internet sitelerinde 'Haniye'den tuhaf sözler' başlığıyla verilen haberle ilgili olarak açıklama yaptı. Haniye, ''Ankara-da parti liderleriyle yaptığım görüşme esnasında, Türkiye-nin içişlerini yakından veya uzaktan ilgilendiren hiçbir söz benden sadır olmamıştır'' dedi.

Haniye, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş-ı ziyaret esnasında 'Diyarbakır-ın özgür olması konusunda' ağzından ne bir söz, ne de buna benzer bir ifade çıktığını söyledi. Haniye, ''BDP-li ve diğer partili yetkilileri ile ziyaretimiz esnasında bütün konuşmalarımız Filistin, Gazze kuşatması, Filistinli gruplar arasındaki görüşmeler ve Kudüs-ün geleceğini üzerine olmuştur. Türkiye-nin içişlerini ilgilendirecek bir konuda hiçbir görüş sarfetmedim- diye konuştu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de terör operasyonu: 4 ölü

Viranşehir'de terör operasyonu: 4 ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık