Ana Sayfa Urfa Haberleri HARRAN İLÇE KOORDİNASYONU TOPLANDI

HARRAN İLÇE KOORDİNASYONU TOPLANDI

İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısı Harran İlçe Kaymakamı M. Selami Yazıcı Başkanlığında toplandı.

Giriş Tarihi: 17 Temmuz 2014 Perşembe 13:25
HARRAN İLÇE KOORDİNASYONU TOPLANDI

İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısı Harran İlçe Kaymakamı M. Selami Yazıcı Başkanlığında Harran sosyal hizmet müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Harran ilçe Kaymakamı M.Selami Yazıcı, Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ve üyeler katıldı.

İl Koordinasyon Sekretarya Sorumlusu Serap Sağlam Tekneci, Çocuk koruma kanununa göre verilen koruyucu ve destekleyici tedbirlerin yerine getirilmesi amacıyla kurulan merkezi, il ve ilçe koordinasyonların çalışma, usul ve esasları yönergesinin tanıtımını yaparak ilçe koordinasyonunun çalışmalarının nasıl olması gerektiği ve ilçe sekretarya biriminin görev ve sorumlulukları hakkında sunum yaptı.

Toplantıya katılan kurumlarca yapılan görüşlerin ve bilgilendirmenin ardından Harran ilçe kaymakamı M.Selami Yazıcı, Harran ilçesinin en önemli sorununun tarımda çalıştırılarak eğitimleri ihmal edilen çocuklar olduğu ve bu bağlamda bu sorunun çözümü için kurumlar arasında sağlanacak olan koordinasyonun önemine vurgu yaptı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star